Mini destilerija

Na temelju odluke o dodjeli bespovratnih sredstava srednjim školama za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja u poljoprivredi 2017. godine koje je objavilo Ministarstvo poljoprivrede, naša škola sudjeluje u opremanju poljoprivrednoga praktikuma.

Naziv projekta je „Proizvodnja hidrolata i eteričnih ulja“, stoga je u našu školu stiglo 12 komada mini destilatora. Mini destilerija DSB15S3 služi za proizvodnju hidrolata i eteričnih ulja, ali je prikladna i za destilaciju žitarica, voća i ostaloga bilja. Posuda DSB15S3 je zapremine cca 15 l, a koš za bilje cca 6 l. Jedva čekamo početi s radom.
Zahvaljujemo se Ministarstvu poljoprivrede i ministru Tomislavu Tolušiću, dipl.inr. na ukazanom povjerenju i pomoći u podizanju kvalitete obrazovanja naših učenika.
Više fotogrtafija je na ovom linku.

Lokacija

sample image

Od školske godine 2011/12. na novoj lokaciji i stalno u jutarnjoj smjeni!

Kontakt

  • Adresa: Srednja strukovna škola, Ante Šupuka 31, Šibenik 22000
  • Tel: 022 21 33 83
  • Tel: 022 21 44 84
  • E-mail: ravnatelj@ss-strukovna-si.skole.hr
  • Website: www.strukovna.hr