Rukom dotakni, ljepotu istakni

Odobren nam je novi Erasmus+ projekt u iznosu od 38.188,00 EUR-a: "Rukom dotakni, ljepotu istakni".

25. svibnja 2022. god. Agencija za mobilnost i programe EU je donijela odluku o dodjeli bespovratnih sredstava za projektne prijedloge u okviru Poziva za predaju prijedloga za 2022. god. za program Erasmus+ KA122 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja. Na popisu prihvaćenih prijedloga nalazi se i naša škola. Ovaj put idemo u Republiku Sjevernu Makedoniju. Iznimno nam je drago što ćemo u novoj šk. god. omogućiti našim učenicima stručnu praksu u Akademiji Leontić u jednom modernom, privatnom, obrazovnom centru za stručnu obuku za kozmetičare, frizere i pedikere. O detaljima i aktivnostima uskoro...
Radujemo se novim putovanjima, susretima, poznanstvima, iskustvima, vještinama itd.

Lokacija

sample image

Od školske godine 2011/12. na novoj lokaciji i stalno u jutarnjoj smjeni!

Kontakt

  • Adresa: Srednja strukovna škola, Ante Šupuka 31, Šibenik 22000
  • Tel: 022 21 44 84
  • E-mail: ravnatelj@ss-strukovna-si.skole.hr
  • Website: www.strukovna.hr