Obavijesti

Produženi vikend

Iz Ureda Šibensko-kninskog župana stiga je obavijest da ni u petak 03. veljače neće biti održana nastava u svim srednjim školama naše županije.

O eventualnom neodržavanju nastave u ponedjeljak odluka će bit donesena tijekom vikenda!

Nema nastave

Zbog nepovoljnih vremenskih prilika u četvrtak 02.02.2012. neće se održavati nastava u Srednjoj strukovnoj školi!

Za ostatak tjedna odluka će se donijeti tijekom četvrtka, pa kad bude donešena bit će objavljena na našim internet stranicama.

Raspored primanja roditelja 2011/12

 

Razred Razrednik Dan Sat Učionica

1. A
Krešimir Škugor PON/jutro ČET/popodne PON/10:45 ČET/11:30 35
1. B
Zorana Mihelčić SRIJEDA 09:40 22B
1. C
Nikica Mihaljević ČETVRTAK 10:40 36
1. D
Nikolina Vlastelica ČET/svaki drugi PETAK ČET/15:30 PET/11:30 35
1. E
Branka Bilandžija SRIJEDA 09:40 28
2. A
Anica Bulat ČETVRTAK 09:40 31 ili 32
2. B
Đurđica Sekso UTORAK 11:30 24
2. C
Jolanda Krnić Zmijanović SRIJEDA 13:30 35
2. D
Lidija Šarić UT/popodne SRI/jutro UT/17:00 SRI/09:40 28
2. E
Marko Baranović ČETVRTAK 10:45
3. A
Vjera Čobanov PETAK 09:35 22A
3. B
Natalija Vrbičić Vlastelica SRIJEDA 11:30 24
3. C
Soraja Dražić Balov PONEDJELJAK 11:30 kabinet za TZK
3. D
Katica Juričev Grgin PETAK 08:50 22A
3. E Danijela Barbača
4. A Marijana Nikolić SRIJEDA 10:45 34
4. B Marija Burić po rasporedu knjižnice

Raspored primanja roditelja 2012/13

 

Razred Razrednik Dan Sat Učionica

1. A
Soraja Dražić Balov
PONEDJELJAK
10:45
kabinet TZK
1. B
Helena Babić
PETAK (po potrebi SRIJEDA)
PET/09:40 (SRI/11:30)
PET/30 (SRI/34)
1. C
Marija Burić
UTORAK, SRIJEDA
UT/08:50 SRI/09:40
knjižnica
1. D
Arijana Girin UTORAK, ČETVRTAK
UT/17:30 ČET/11:30
UT/35 ČET/32
1. E
Katica Juričev
PONEDJELJAK 09:40 26
2. A
Marijana Nikolić PETAK (zadnja SRIJEDA u mjesecu)
PET/10:40 (SRI/18:30) PET/30 SRI/36
2. B
Zorana Mihelčić
ČETVRTAK 10:40 24
2. C
Nikica Mihaljević
SRIJEDA
10:40
34
2. D
Nikolina Vlastelica
ČETVRTAK 10:40 29A
2. E
Branka Bilandžija
UTORAK 09:40 25
3. A
Anica Bulat
SRIJEDA 11:30 22B
3. B
Đurđica Sekso
PONEDJELJAK
09:40
22A
3. C
Jolanda Krnić Zmijanović
SRIJEDA 10:40 31
3. D
Lidija Šarić
PONEDJELJAK 17:00
35
3. E Marko Baranović
PETAK 11:30 32
4. A Vjera Čobanov
ČETVRTAK 09:40 22B
4. B Natalija Vrbičić Vlastelica
PONEDJELJAK 12:20 36

Raspored primanja roditelja 2013/14

 

Razred Razrednik Dan Sat Učionica

1. A
Krešimir Škugor
UTORAK
17:00, 11:00
34, 24
1. B
Natalija Vrbičić Vlastelica
ČETVRTAK
10:30
36
1. C
Jolanda Krnić Zmijanović
UTORAK
09:40
30
1. D
Lidija Šarić
PONEDJELJAK, SRIJEDA
17:00, 09:40
34, 30
1. E
Marko Baranović
PETAK 09:40 30
2. A
Soraja Dražić Balov
PONEDJELJAK
11:35 TZK
2. B
Helena Babić
PETAK 11:35 35
2. C
Marija Burić
PETAK
08:30
KNJIŽNICA
2. D
Arijana Girin
SRIJEDA, UTORAK
11:35, 17:30
34, 35
2. E
Katica Juričev
PONEDJELJAK 10:30 22A
3. A
Marijana Nikolić
UTORAK 10:40 24
3. B
Zorana Mihlečić
ČETVRTAK
10:40
34
3. C
Nikica Mihaljević
PONEDJELJAK 11:35 31
3. D
Nikolina Vlastelica
ČETVRTAK 09:40
34
3. E Branka Bilandžija
SRIJEDA 11:35 34, 24
4. A Anica Bulat
ČETVRTAK 08:50 29
4. B Đurđica Sekso
ČETVRTAK 09:40 31

More Articles...