Učenice 3.b su u četvrtak 26. rujna posjetile instalaciju "Digni luce pauca". Riječ je o multimedijalnoj instalaciji posvećenoj Domovinskom ratu. Više o ovoj posjeti možete pronaći na ovom linku.