Trka za moj grad

Na trim stazi na Šubičevcu održala se tradicionalna utrka čenika i učenica svih Šibenskih osnovnih i srednjih škola.

I naša škola je imala predstavnike i predstavnice koji su se popeli na postolje!

U kategoriji 1. i 2. razreda djevojaka u srednjim školama Marija Bulat i Lucija Vukorepa su zauzele 2. i 3. mjesto, dok je u toj istoj kategoriji ali za muške Luka Čuturić zauzeo 3. mjesto.

Malu fotogaleriju možete pogledati na ovom linku.