Sajam "Meštar"

U subotu 5. studenog se ispred trgovačkog centra Dalmare održao prvi specijalizirani sajam proizvodno-uslužnih obrta Šibensko-kninske županije pod imenom "Meštar".

Kao i na ostalim sličnim manifestacijama u našem gradu i županiji, naša škola je imala svoj štand na kojem je prezentirala zanimanja za koja se učenici pripremaju u našoj školi, odnosno učeničke radove kao primjer onog što se ovdje uči.

Štand je pripremila profesorica Vinka Karađole, a na njemu su bili izloženi učenički radovi naših stolara i cvječarki. Također su predstavljena i ostala zanimanja, a na dio pitanja upućenih od posjetitelja odgovarali su i učenici koji su također bili uključeni u ovu prezentaciju.

Par fotografija ove subote možete pronaći u našoj galeriji.

Lokacija

sample image

Od školske godine 2011/12. na novoj lokaciji i stalno u jutarnjoj smjeni!

Kontakt

  • Adresa: Srednja strukovna škola, Ante Šupuka 31, Šibenik 22000
  • Tel: 022 21 44 84
  • E-mail: ravnatelj@ss-strukovna-si.skole.hr
  • Website: www.strukovna.hr